Namık Kemal Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Karşısı

Veliler İçin

🙋🏼‍♀️

Evden Uzakta Üniversite Hayatı

Büyük olasılıkla, bu aralar en büyük derdiniz, cocuğunuzun belki de ilk kez evden ayrılacak olması ve üniversite deneyimine nasıl alışacağı.

Bizler, Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içerisinde konumlanan Kampüs kız öğrenci yurdunda, öğrencilerimize sıcak ve güvenli bir ortam sunabilmek ve ders çalışabilmelerinin önündeki tüm engelleri kaldırabilmek için elimizden gelen tüm gayreti kesintisiz gösteriyoruz.

Bilinçli kararlar vermeniz ve Kampüs kız öğrenci yurdunda kalma tercihiniz konusunda kendinizi rahat hissetmenizi sağlamak istiyoruz…

Güvenlik ve Sağlık

Ana endişelerinizden biri muhtemelen çocuğunuzun evden uzaktayken sağlığı ve güvenliği olacaktır. Kampüs kız öğrenci yurdunda öğrencilerimizin güvenlik ve sağlığına büyük önem verilir, Özel kiralık evler, gece-gündüz uzun mesafeler yürünmesine gerek olan yurtlar, her zaman kampüs içi kadar güvenli olmayabilir.

Ani gelişen sağlık problemlerinde hem sizleri hemde gerekli sağlık personelini bilgilendirmek için yurdumuzda 24 saat personel olması hayati önemdedir.
Ayrıca CCTV, her odada yangın alarmı, parmak izli giriş, manyetik kartlı oda kapıları gibi önlemler gönlünüzü ferah, kızınızı güvende tutacak onlarca önlemden sadece birkaçı..

Maliyetler

Kampüs kız öğrenci yurdunda sizleri ekonomik belirsizlikten kurtarıyoruz. Kampüste sürpriz fatura yoktur. Kampüs dışında hayatın; konaklama, yemek, internet, elektrik, su, yol vs masraflarını alt alta topladığınızda çok daha masraflı olduğunu farkedeceksiniz.

Üstelik her biriyle uğraşması da cabası. Çocuklarınız sadece akademik kariyerlerine odaklanacak, konforlu bir üniversite hayatı geçirecekler.

Başarılı bir akademik hayat

Çocuklarınızı üniversiteye elbette başarılı bir kariyer elde etmeleri için gönderiyorsunuz. Dolayısıyla konaklama yerleri öğrencileri ders çalışmayı teşvik etmelidir. Bu nedenle Kampüs odalarında, öğrencilerimizin rahat ders çalışabileceği geniş masalardan oluşan çalışma alanları tasarlanmıştır. Yurdumuzda ayrıca ortak çalışma odaları, sessiz alanlar ve grup projeleri, araştırmalar ve çok daha fazlası için kullanılan atölye, bilgisayar ve etüd alanları bulunmaktadır.

Alanında önemli profesyonellerce verilen seminerle, çocuklarınızın gelecek vizyonu geliştirmelerini destekliyoruz.

Yemek

Kampüs kız öğrenci yurdunda hiç dert etmeyeceğiniz diğer bir konu da yemek. Öğrencilerimiz dilerlerse açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden faydalanabilir, diğer zamanlarda geniş menüsüyle kafeteryayı kullanabilir, yemek yapmayı çok seviyor ve ders çalışmaktan vakit bulabiliyorlarsa tam donanımlı ortak mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlayabilirler.

Yurdumuzda hiç vakit kaybetmeden alışveriş yapabilecekleri market bile var.

Daha onlarca sebeple omuzlarınızdan önemli bir yükü alabileceğimize eminiz.

Kızınızı Kampüs Kız Öğrenci Yurdu’nda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz… Birinci sınıf bir hizmet için bugün rezervasyon yapın.

Ayrıntılı Bilgi İçin Arayın
Image