Loader Image
KAMPÜS NEDİR ?

İhtiyacın olan her şeye okuldan çıkmadan
ulaşabileceğin yeni bir evin olacak.

Yeni evinde sana benzeyen arkadaşların, yepyeni ve modern tasarlanmış bir odan, senin gibilerin sevdiği programların izlendiği, sabaha kadar sohbetler yapacağın açık paylaşım alanları, sohbet, muhabbet var.

 

Odalara gözat.

Videoyu izle.
KAMPÜS'TE NELER VAR ?

Restaurant / Cafe

Spor Salonu

Kapalı Yüzme Havuzu

Ortak Mutfak

Çamaşır / Ütü Odası

Etüd Salonları

Masa Tenisi
Bilardo
Dart
Turbo Wireless
LCD TV

Buzdolabı
Odada Banyo
Geniş Dolaplar
Açık Büfe Kahvaltı

Single Image
HER YERDE İNTERNET!

Son teknoloji turbo
wireless internet ağı.

Biliyoruz ki hem eğitim hem de sosyal hayatınızda internet olmazsa olmaz. Düşük kotalı mobil internetlere sığmaya çalışmayın diye son teknoloji turbo wireless internet ağını adım attığınız her bir köşeye iletiyoruz.

SEN KALMAZSAN AKLIN KALIR!

Kampüsün içinde, eğlencenin merkezinde!

Sen yeter ki iste!

Çok yedik, spor yapmak lazım diyenlere fitness salonu ve havuz, muhabbet karnımızı acıktırdı diyenlere restaurant…. Annenin yemekleri gibi olmaz ama bizde de çeşit bol. Yemek çeşitleri ve keyifli ortamıyla yemek alanı, evinizin mutfağına olan özleminin biraz da olsa alacak.

İddialı mısın ?

Masa tenisi, bilardo, dartta hünerlerini arkadaşlarına göster, akşamları oyunların kahramanı olarak bitir… Ne istersen, herşey yanında yani... Hayalinde ki eve Kampüs Tekirdağ Kız Öğrenci yurdu'na hoş geldin, yeni ailenle tanışmak için sabırsızlanmakta haklı olduğunu göreceksin.

Ah şu sohbetler...

Kız muhabbetlerinin vazgeçilmezi, üniversite hayatının en iyi arkadaşı kahveyi unutmadık. Yanında tatlı tuzlu birşeylerle iyi gider dedik, onları da ekledik. Çok oturduk uyuştuk, konuş konuş bu meseleler çözülmez dediğin anda da oyun alanı hemen yanında.

Kampüste!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin tam ortasında, hem okulunun içinde, hem eğlencenin merkezinde bir Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu…